+48 519 352 431 r.kuczynski@majsterpol.pl
Zaznacz stronę

KONTAKT

MAJSTER-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

ADRES:
MIENIA 291, 05-319 Cegłów

TEL:
(25) 757 05 54,
+48 501 550 510, (25) 759 97 09

EMAIL:
biuro@majsterpol.pl
Faktury prosimy przesyłać
na adres: e-faktury@majsterpol.pl

CZYNNE:
pon./pt.: 7:00 – 18:00 | sob.: 8:00 – 13:00

FORMULARZ KONTAKTOWY

11 + 15 =

Hanna Kowalska-Kobza
Dyrektor Biura Obsługi Klienta
tel. 508 142 829
h.kobza@majsterpol.pl

Marta Gasek
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klientów
tel. 501 550 510 m.gasek@majsterpol.pl

Łukasz Marciniak
Młodszy Specjalista ds. Zamówień
tel. 519 352 430
biuro@majsterpol.pl

Izabela Niedziałkowska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów
tel. 501 550 510, 25 757 05 54
i.niedzialkowska@majsterpol.pl

Małgorzata Kesler
Starszy Specjalista ds. Eksportu
tel. 512 817 612
m.kesler@majsterpol.pl

Ewa Paderewska
Kierownik Działu Transportu
tel. 502 738 166
e.paderewska@majsterpol.pl

Kamil Macios
Kierownik Działu Badań
i Rozwoju
tel. 508 142 839
bir@majsterpol.pl

Anna Makaruk
Kierownik Działu Reklamy
tel. 509 653 897 a.makaruk@majsterpol.pl

Martyna Pisarczyk
Kierownik ds. Projektów
tel. 503 688 909
m.pisarczyk@majsterpol.pl

Ewa Wróblewska
Księgowa
tel. 25 757 05 54 wew. 21
e.wroblewska@majsterpol.pl

Jacek Kołodziejczyk
Doradca Techniczny
tel. 509 313 320

Biuro Obsługi Klienta

Hanna Kowalska-Kobza
Dyrektor Biura Obsługi Klienta

tel. 508 142 829
h.kobza@majsterpol.pl

Marta Gasek
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klientów

tel. 501 550 510 m.gasek@majsterpol.pl

Łukasz Marciniak
Młodszy Specjalista ds. Zamówień

tel. 519 352 430
biuro@majsterpol.pl

 

Izabela Niedziałkowska
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klientów

tel. 501 550 510, 25 757 05 54
i.niedzialkowska@majsterpol.pl

Małgorzata Kesler
Starszy Specjalista ds. Eksportu

tel. 512 817 612
m.kesler@majsterpol.pl

 

Dział Transportu

Ewa Paderewska
Kierownik Działu Transportu

tel. 502 738 166
e.paderewska@majsterpol.pl

 

 

Dział Badań i Rozwoju

Kamil Macios
Kierownik Działu Badań
i Rozwoju

tel. 508 142 839
bir@majsterpol.pl

 

Dział Marketingu

Anna Makaruk
Kierownik Działu Reklamy

tel. 509 653 897 a.makaruk@majsterpol.pl

Martyna Pisarczyk
Kierownik ds. Projektów

tel. 503 688 909
m.pisarczyk@majsterpol.pl

 

Dział Rozliczeń

Ewa Wróblewska
Księgowa

tel. 25 757 05 54 wew. 21
e.wroblewska@majsterpol.pl

 

Dział Techniczny

Jacek Kołodziejczyk
Doradca Techniczny

tel. 509 313 320

 

Быстрый контакт
КОММЕРЧЕСКИЙ ОТДЕЛ
моб.: +48 519 352 431
r.kuczynski@majsterpol.pl

MAJSTER-POL
Польша Mienia 291,
05-319 Cegłów

Ищите нас